OGŁOSZENIA 26. Niedziela Zwykła - 26.09.2021 r.

niedziela 26.09.2021

26. Niedziela Zwykła - 26.09.2021 r.

1. Gościmy dziś w naszej wspólnocie przedstawiciela WSD. Otoczmy naszą modlitwą sprawy powołań do kapłaństwa.

2. Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego w dzisiejszą niedzielę przeprowadza w całej Polsce doroczne liczenie osób obecnych w kościołach katolickich na mszach świętych (dominicantes) i przystępujących do komunii świętej (communicantes). Osoby przystępujące do komunii św. już zostały policzone.

3. W przyszłą Niedzielę po Mszy Św. O godz. 8.30 spotkanie Rodziców kandydatów do bierzmowania. Wskazana obecność wszystkich rodziców. Sprawy organizacyjne.

4. W przyszła Niedzielę po Sumie spotkanie Rodziców i dzieci klas trzecich. Będzie to rozpoczęcie przygotowania do Pierwszej Komunii. Wskazana jest obecność wszystkich Dzieci z Rodzicami.

5. Od piątku w naszej parafii przechodzimy na czas zimowy. Msze św. wieczorowe sprawowane będą o godz. 17.00.

6. W piątek rozpoczynamy miesiąc październik. W kościele, w rodzinach lub zupełnie prywatnie odmawiamy różaniec. W kościele Nabożeństwo Różańcowe codziennie po mszy św o godz. 17.00.

7. W tym tygodniu wypada Pierwszy Piątek, Sobota i Pierwsza Niedziela Miesiąca.

8. ZAPOWIEDZI:

Mateusz Maciak, kawaler z Sierskowoli

Karolina Święcicka , panna z Siedlec, par. Miłosierdzia Bożego - ZAP. 3.

--------

Piotr, Jerzy Nowicki, kawaler z Grabowa Szlacheckiego , par. Grabów Szlachecki

Magdalena Mich, panna z Trzcianek - ZAP. 3.

9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszli do wieczności:

+ Lilia Siedlec

+ Ryszard Kłak, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

10. Jeszcze raz zapraszam wszystkich na Nabożeństwo Różańcowe od piątku.

niedziela 19.09.2021

niedziela 18.07.2021