Żabianka 18  (81) 866-70-30   kancelaria@parafiazabianka.pl A A A  
Czcionka: AAA « wstecz drukuj

24. Niedziela Zwykła - 12.09.2021 r.

niedziela 12.09.2021

1. W poniedziałek wypada 13-sty dzień miesiąca, po Mszy św. wieczorowej tradycyjnie wyruszy Procesja Fatimska. Zapraszam.

2. We wtorek 14-go września wypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego upamiętniające odnalezienie przez Cesarzową św. Helenę krzyża, na którym umarł nasz Pan Jezus Chrystus.
W czasach, kiedy symbole naszej wiary są znieważane, miejmy odwagę przyznać się, że jesteśmy chrześcijanami przez pobożne czynienie tego znaku, zwłaszcza gdy przechodzimy przed kościołem. Przy okazji tego święta bardzo proszę, aby uporządkować na jesień otoczenie przydrożnych krzyży i kapliczek. Być może niektóre trzeba już wyremontować.
Msza św. w naszym kościele o godz. 18.00.

3. W środę liturgiczne Wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Tego dnia do kościoła zapraszamy Matki, które boleśnie przeżywają matczyne problemy, aby poleciły swoje troski za przyczyną Matki Bożej Bolesnej.

4. W sobotę wypada Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski i Polskiej Młodzieży. Za przyczyną św. Stanisława będziemy prosili Boga o świętość dla młodego pokolenia.

5. Spotkanie Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w sobotę o godz. 16.00.

6. ZAPOWIEDZI:

Mateusz Maciak, kawaler z Sierskowoli

Karolina Święcicka , panna z Siedlec, par. Miłosierdzia Bożego - ZAP. 1.

Piotr, Jerzy Nowicki, kawaler z Grabowa Szlacheckiego , par. Grabów Szlachecki

Magdalena Mich, panna z Trzcianek - ZAP. 1.


Poprzednie ogłoszenia

niedziela 19.09.2021

niedziela 18.07.2021

poniedziałek 05.04.2021

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM