Ogłoszenia 5b NIedziela Wielkanocna

niedziela 02.05.2021

1. Jutro 3 Maja, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek Mszy św. niedzielny. Z racji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-maja. Zapraszam w tym dniu szczególnie do modlitwy za Ojczyznę. Przypominam o wywieszeniu flag w naszych domach.

2. W miesiącu maju modlimy się poszczególnia za przyczyną Matki Bożej. Nabożeństwo majowe w dni poprzednie, codziennie o 18.00, w niedzielę po Sumie.

3. W przyszłą niedzielę Uroczystości odpustowe Św. Stanisława. Uroczysta Suma o godz. 12.00. Celebransem i kaznodzieją będzie ks. Dziekan Stanisław Chodźko. Postarajmy się, żeby w odpowiednio godny sposób przygotować procesję. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków, Strażaków do asysty honorowej, harcerzy , panie z Kół Gospodyń Wiejskich. Z tego co wiem, każda miejscowość wystawiała swoich reprezentantów do chorągwi i feretronów, bardzo o to proszę.

4. We wtorek z racji wspomnienia św. Floriana w modlitwie polecamy naszych strażaków. Przy tej okazji dziękujemy im za ich pracę, poświęcenie i pomoc niesioną w każdej trudnej sytuacji.

7. Zapowiedzi:

- Sylwia Biaduń, z Lenda Ruskiego i Szymon Iwanowski z Białek Górnych - ZAP. 2.

- Bauman Ewelina z Ułęża i Piotr Matysiak z Baranowa - ZAP 1.

Odeszli do Wieczności:

+ Janiszek Genowefa z Korzeniowa