OGŁOSZENIA NA 22 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

niedziela 22.08.2021

1. Chcę podziękować tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie i udział w uroczystościach odpustowych w ubiegłym tygodniu.

2. W czwartek 26 sierpnia w Polskim Kościele przeżywamy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski, Patronki Naszego Narodu. Matce Bożej zawierzymy sprawy naszej Ojczyzny. Msze św. w naszej parafii o godz. 9.00 i 18.00.

2. Powoli dobiegają końca prace przy naszym cmentarzu. Pozostało dokończenie chodnika i ewentualny remont bramy.

3. W sobotę jedziemy z pielgrzymką po sanktuariach Podlasia. W Sierskowoli przy kaplicy autokar będzie o godzi. 6.15. O 6.30 podstawi się na parking przy kościele . Około 6.45 odjeżdżamy. Proszę o odpowiednio wcześniejsze przybycie, żebyśmy nie musieli czekać, bo długa droga przed nami. Jest jeszcze 1 wolne miejsce…..

4. ZAPOWIEDZI:

- Andrzej Skibniewski , kawaler z Sarn, par. Tutejszej

i Ewelina Kędziora, panna z Bałtowa, par. Żyrzyn – Zap. 3

- Konrad Kamiński, kawaler z Sierskowoli, par. Tutejszej

i Angelika Czaplicka, panna z Sędłowic, par. Bobrowniki – ZAP. 3.

niedziela 19.09.2021

niedziela 18.07.2021