OGŁOSZENIA NA 23 niedzielę Zwykłą

niedziela 05.09.2021

1. Jak słyszeliśmy w liście Księży Biskupów za tydzień Kościół w Polsce wzbogaci się o dwoje błogosławionych: Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matkę Elżbietę Różę Czacką. Zachęcamy do modlitwy za wstawiennictwem nowo ogłoszonych błogosławionych.

2. Dziś w Korzeniowie odbędą się Dożynki Gminne Gminy Ułęż. Zapraszam

3. Dzisiejsza niedziela w Polskim Kościele to „Dzień Solidarności z Afgańczykami”. Po Mszy św. będą zbierane dobrowolne ofiary do puszek, które będą przeznaczone na długofalową pomoc Caritas dla uchodźców z Afganistanu.

3. W środę 8 września, Święto Narodzenia NMP, tradycyjne nazwane Świętem Matki Bożej Siewnej. Msza św. o godz. 18.00. Na Mszy św. będziemy święcili ziarno siewne, nasiona kwiatów i warzyw do przyszłorocznych zasiewów. Zachęcam do przyniesienia w środę ziarna i nasion do kościoła.

4. W sobotę 11 września mija 20 lat od tragicznych zamachów terrorystycznych w Nowym Jorku. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ofiarach terroru i reżimów totalitarnych oraz pomódlmy się w intencji pokoju w Europie i w naszej Ojczyźnie.

5. W przyszłą sobotę o 16.00 spotkanie z Kandydatami do Bierzmowania.

6. Naszym Parafianom i Gościom życzymy udanego tygodnia i korzystania z jeszcze ciepłych dni tego lata. Szczęść Boże.

niedziela 19.09.2021

niedziela 18.07.2021