Ogłoszenia na NIedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego.

sobota 15.05.2021

1. Dziękuję, za udział w uroczystościach odpustowych św. Stanisława. Szczególnie tym, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w procesję. Bardzo dziękuję również za smaczne rzeczy , które otrzymałem aby móc podjąć obiadem przybyłych księży.

2. Poświęcenie pól w Naszej parafii zaplanowane jest na poszczególne dni w oktawie Bożego Ciała.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Uroczystość 1 Komunii św. Z uwagi na to, iż zapewne pojawi się większa liczba uczestników na Mszy św. Bardzo proszę, żeby, szczególnie tego dnia korzystać z krzeseł i ławek i uczestniczyć na Mszy Św, na zewnątrz kościoła. Bardzo też proszę i przypominam, żeby na Mszę Św. Nadal przychodzić w maseczkach. Mam nadzieję, że to już niedługo, ale puki co, jeszcze musimy.

3. W piątek młodzież przygotowała adorację Droga Światła. Zapraszam do kościoła na Mszę Św. O godz. 18.00 a potem na adorację.

4. Informacja z Urzędu Gminy…...

5. Zapowiedzi:

- Bauman Ewelina z Ułęża i Piotr Matysiak z Baranowa - ZAP 3.