Ogłoszenia. Zesłanie Ducha Świętego - 30.05.2021 r.

niedziela 30.05.2021

Ogłoszenia Parafialne

1. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Trasa, jak dawniej bywało. Prosze o przygotowanie ołtarzy. Zapraszam do udziału wszystkich. Strażaków z poszczególnych jednostek zapraszam do asysty honorowej, a także do zabezpieczenia trasy przemarszu. Zapraszam Kręgi Maryjne, Harcerzy. Koła Gospodyń, najlepiej w strojach regionalnych. Przedstawicieli Dzieci pierwszokomunijne z kl. III i klasę IV do sypania kwiatów oraz niesiania różańca. Przedstawicieli poszczególnych miejscowości zapraszam do niesienia feretronów i sztandarów.

2. Rozpoczną się w tym tygodniu tradycyjne poświęcenia pól. Z uwagi na sytuacje w której przyszło nam żyć, jak również przaz fakt, że często przychodzą ludzie starsi, proszę, żeby nie robić długich tras.

a. W czwartek o godz. 15.00 Żabianka

b. W piątek o godz. 16.00 Białki Górne i Białki Dolne

c. W sobotę o godz. 16.00 Korzeniów i Wąwolnica

3. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Dzieci kl. IV będą przeżywały swoją rocznicę 1 Komunii Św. Spotkanie organizacyjne z rodzicami i dziećmi we wtorek o 19.00

4. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Ofiary na tace przeznaczone na prace przy odnowieniu budynku gospodarczego na podwórzu parafialnym.

5. Odeszła do Pana: Halina Kulik z Sierskowoli. WIECZNE ODPOCZYWANIE